İzmir de kurulan ve hizmet veren Televizyon servisi teknik servis şirketimizle müşterilerimize hizmet ve destek veriyoruz. Firmamızın en önemli hedeflerinden birisi müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyeti ile ilgili yapılan anketlerimizde ekonomik  fiyat, hızlı servis, deneyimli personel ve kaliteli işçilik yönünden başarılı bulunmaktayız. Biz hizmet  sunduğumuz İzmir Karşıyaka, Konak, Alsancak, Narlıdere, Gaziemir)  en iyi , en başarılı ve en çok tercih edilen TV bakım ve tamir servisiyiz. Sektördeki ilerleyişimizin ve büyümemizin esas sebebi müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli işçilik, Servis sonrası teknik Destek

Televizyon kullanımında en kaliteli ve verimli seyir için, her tülü televizyonun tamirini yapmaktayız. Bu hizmeti verirken kullandığımız malzemeler ,arızanın hızlı tespiti ve deneyim dolu işçiliğimiz bakımından en üst seviyede kalitemiz söz konusudur.
Tv servisi ve teknik servis şirketi olarak uzun süredir tüm marka ürünlerin montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken çeşitli ürünlerin satışını da yapmaktayız.Tv servisi teknik ve servis şirketi olarak yüksek müşteri memnuniyeti ile  televizyon bakım ve tamirde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Tv servisi ve teknik servis şirketi olarak geniş mobil araç filomuz ve uzman profesyonel teknik kadromuz, güncel teknolojik ekipmanlarımız ve sektörel tecrübeyle tüm televizyonlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktadır. Tv servisi teknik servis şirketi ile bütçe dostu fiyatlarla  periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.

Diğer önceliklerimizden biri ise her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji ürünleri müşterilerimiz ile buluştururken personelimizin de bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve dünya standartlarında hizmet verebilmek için şirket içi eğitimler ve toplantılar yapmaktayız. Gelişen ve yenilenen kalite anlayışımız ile sektörde lider olmaya devam etmekteyiz. İşçilerimiz kendilerini teknik anlamda geliştirmektedir.İşçilerimiz en iyi hizmeti sunmak ve kendilerini geliştirmek amacıyla devamlı olarak teklonojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.En eski TV’den,en yeni teklonojideki TV’ye kadar tamir yapılmaktadır.

Televizyonla ilk icat edildiğinden itibaren çok fazla ilgi görmüştür.Televizyonlar öncelerde lüks bir kullanım ürünü olarak görülse de şimdi ise televizyonların hem talepleri hem de kullanımları artmıştır. Bunun yanında teklonıjinin ilerlemesi ile donanımlı televizyonlar geliştirilmiştir.Her türlü televizyonunuzun tamiri için İzmir’de bulunan şirketimize başvurabilirsiniz.

Vizyonumuz, televizyonun her türlü marka ürünlerinin servis hizmetlerinde İzmir’in en iyi isimlerinden biri olmayı sürdürmek, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermek, dünya standartlarında olacak şekilde hizmet vererek güncelliği yakalamak ve güncelliği sürdürmek , profesyonel ve hızlı teknik çözümler üretmek, her zaman gelişime açık olmak ve modern kalmak, güvenli ve aktif bir servis hizmeti sağlamaktır.

Misyonumuz; müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunarak ihtiyaç ve taleplere en hızlı şekilde karşılık vermek, hizmet ağımızı geliştirerek müşterilerimizi güvenli, yüksek performanslı,tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, televizyonlara kavuşturup kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.